20 lat doświadczenia
w branży audio-wizualnej

Grupa MagicLine istnieje od 2014 roku, jednak z branżą audio-wizualną związani jesteśmy od 20 lat. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w zakresie: reżyserii, realizacji wizji, oświetlenia, charakteryzacji, kostiumografii, muzyki i dźwięku.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi ekspertów jesteśmy w stanie stworzyć każdy format filmowy, technologicznie przystosowany zarówno do dystrybucji w Internecie, jak i telewizji, kinie.

Poznaj NASZ TEAM

BARTOSZ BRZEZIŃSKI

kierownik produkcji, operator

KATARZYNA BURDA

kierownik produkcji

MICHAŁ ZIELIŃSKI

CEO, reżyser, producent

Ponad 400 produkcji filmowych

Mamy na koncie ponad 400 realizacji. Pracowaliśmy dla takich marek, jak Ford Germaz, Parker Hannifin, Grupa CreditAgricole, Integart, HP, Pizza Hut, Kaufland, Medica i wielu innych.

Rozpoczynając współpracę zawsze pytamy o Twoje potrzeby i cele. Następnie przystępujemy do tworzenia kreacji i konceptu  dopasowanego do określonej strategii biznesowej i grupy docelowej. Chętnie doradzamy, podpowiadamy, optymalizujemy. Robimy wszystko, aby każda z naszych realizacji przekazywała dokładnie to, co chcesz powiedzieć.

Najnowoczesne
technologie

Niezwykle ważnym elementem naszej branży jest stale rozwijająca się technologia filmowa. Dlatego decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci najnowocześniejsze rozwiązania.

Regularnie uczestniczymy w IBC Amsterdam, największej imprezie branży filmowo-telewizyjnej w Europie, gdzie stale śledzimy nowe trendy i rozwój technologii. W efekcie tworzymy profesjonalne produkcje dostosowane do szerokich pól eksploatacji – telewizji globalnej, regionalnej, kina czy Internetu.

Polska, Europa, Azja

Od samego początku działalności naszej firmy obsługujemy rynek polski i zagraniczny. Odległość nie ma dla nas ograniczeń. Nasze produkcje obecne były m.in. w takich krajach jak Indie, Arabia Saudyjska , Hiszpania , Włochy , Francja, Niemcy czy Czechy. Dzięki współpracy z twórcami z całego świata mamy możliwość zrobienia contentu dostosowanego do danego regionu.