O nas

20 lat doświadczenia
w branży audio-wizualnej

Grupa MagicLine istnieje od 2014 roku, jednak z branżą audio-wizualną związani jesteśmy od 20 lat. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w zakresie: reżyserii, realizacji wizji, oświetlenia, charakteryzacji, kostiumografii, muzyki i dźwięku.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi ekspertów jesteśmy w stanie stworzyć każdy format filmowy, technologicznie przystosowany zarówno do dystrybucji w Internecie, jak i telewizji, kinie. Efekty naszej pracy można zobaczyć także na telebimach, w autobusach, jak i na plakatach promocyjnych

Ponad 400 stworzonych
materiałów wideo

Mamy na koncie ponad 400 realizacji. Pracowaliśmy dla takich marek, jak Parker Hannifin, Grupa CreditAgricole, Integart, HP, Pizza Hut, Kaufland, Medica i wielu innych.

Rozpoczynając współpracę zawsze pytamy o Twoje potrzeby i cele. Następnie przystępujemy do tworzenia filmu dopasowanego do określonej strategii biznesowej i grupy docelowej. Chętnie doradzamy, podpowiadamy, optymalizujemy. Robimy wszystko, aby każda z naszych realizacji przekazywała dokładnie to, co chcesz powiedzieć.

Najnowocześniejsze
technologie

Niezwykle ważnym elementem naszej branży jest stale rozwijająca się technologia filmowa. Dlatego decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci najnowocześniejsze rozwiązania.

Regularnie uczestniczymy w IBC Amsterdam, największej imprezie branży filmowo-telewizyjnej w Europie, gdzie stale śledzimy nowe trendy i rozwój technologii. W efekcie tworzymy profesjonalne produkcje dostosowane do szerokich pól eksploatacji – telewizji globalnej, regionalnej, kina czy Internetu.

Brak ograniczeń

Obsługujemy rynek polski i zagraniczny. Odległość nie ma dla nas ograniczeń. Nasze produkcje obecne były m.in. w takich krajach jak Indie, Arabia Saudyjska , Hiszpania , Włochy , Francja, Niemcy czy Czechy.

Poznaj nasz team:

Michał Zieliński

CEO, Reżyser filmowy

Twórca i CEO Grupy MagicLine. Z branżą filmową związany jest od ponad 20 lat. Pracował przy takich produkcjach jak „BigBrother”, „Pierwsza Miłość” czy „Biuro Kryminalne”. Na swoim koncie ma też wiele wyreżyserowanych teledysków i filmów z koncertów. Od początku istnienia firmy stawia na otwarty i bezpośredni kontakt z klientem. Pracę nad każdym projektem rozpoczyna więc pytaniami: jaki cel ma realizować dany film i do kogo ma być skierowany. Łączy biznesowy profesjonalizm z otwartą głową i elastycznym, indywidualnym podejściem do każdej produkcji.

Bartosz Brzeziński

Kierownik produkcji, Operator kamery